altındağ-vestel-servisi

Altındağ Vestel Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Altındağ Vestel servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Altındağ Altındağ Vestel Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Altındağ Vestel servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Altındağ Vestel servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Altındağ Vestel Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Altındağ Vestel Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Aydınlıkevler Vestel Servisi,
  • Hasköy Vestel Servisi
  • Hisar Vestel Servisi
  • İskitler Vestel Servisi


  • Siteler Vestel Servisi
  • Telsizler Vestel Servisi
  • Ulus Vestel Servisi
  • Anafartalar Vestel Servisi


Altındağ semtlerine Vestel Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Altındağ Vestel servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Altındağ Vestel Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Altındağ Vestel beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Altındağ Vestel servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.