Yenimahalle-Vestel-servisi

Yenimahalle Vestel Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Yenimahalle Vestel servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Yenimahalle Yenimahalle Vestel Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Yenimahalle Vestel servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Yenimahalle Vestel servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Yenimahalle Vestel Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Yenimahalle Vestel Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Batıkent Vestel Servisi
  • Çayyolu Vestel Servisi
  • Demetevler Vestel Servisi


  • Ostim Vestel Servisi
  • Şentepe Vestel Servisi
  • Ümitköy Vestel Servisi


Yenimahalle semtlerine Vestel Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Yenimahalle Vestel servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Yenimahalle Vestel Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Yenimahalle Vestel beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Yenimahalle Vestel servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.