Sincan-Vestel-servisi

Sincan Vestel Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Sincan Vestel servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Sincan Sincan Vestel Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Sincan Vestel servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Sincan Vestel servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Sincan Vestel Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Sincan Vestel Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Çarşı Vestel Servisi,
  • Fatih Vestel Servisi
  • Mevlana Vestel Servisi
  • Organizesanayi Vestel Servisi


  • Plevne Vestel Servisi
  • Selçuklu Vestel Servisi
  • Ulubatlı Vestel Servisi
  • Yenikent Vestel Servisi


Sincan semtlerine Vestel Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Sincan Vestel servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Sincan Vestel Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Sincan Vestel beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Sincan Vestel servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.